<<< Усі новини за 2012 рік

15 листопада
Клуб «Нові можливості»


У четвер, 15 листопада, в приміщенні церкви вперше відбулася клубна програма для неповносправних людей. «Нові можливості» – саме так називатимуться подальші зустрічі, які проводитимуть один раз в два місяці, на яких будуть спілкуватися люди на візках та служителі центру активної реабілітації неповносправних.

   

Для проведення свята багато попрацювала уся команда, яка служить неповносправним, а особливо Максим та Зоряна Васільцови.

   

«Це гарний час, аби мати можливості для духової підтримки не лише влітку, коли ми проводимо час у таборі, а й впродовж всього року, – розповідає Сергій Больчук, відповідальний за служіння неповносправних у церкві «Фіміам», – дуже добре, що ми зможемо опікуватися більшою кількістю неповносправних людей впродовж року.»

   

Програма зустрічі була святковою та особливою – були частування, цікаві ігри, співи, постановка та роздуми про нові можливості в житті кожного з нас.

   

Віримо, що через подібні програми служителі церкви зможуть більше послужити людям, які більшість свого часу проводять у візочках не залишаючи власного дому.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація