<<< Усі новини за 2012 рік

19 грудня
Хрещення в домашній церкві Яковлєва Федора


У середу, 19 грудня, у домашній церкві, в якій служіння звершує Яковлєв Федір, відбулася святкова подія – двоє людей – Данілова Марина та Романюк Роман виконали заповідь Господню – прийняли святе по вірі водне хрещення.

   

Господь особливим шляхом вів їх до себе, про що охрещені охоче розповіли на богослужінні домашньої церкви, що стало свідоцтвом Божої сили та Його всемогутності для усіх присутніх, серед яких було багато людей, які чули Слово Господнє вперше.

   

У сімейній атмосфері люди поклонялися Богові піснями та молитвами, слухали проповідь Євангелія, були очевидцями хрещення та спільно прийняли участь у другій видимій заповіді – ламанні хліба.

   

"Дуже добре, що у сімейній, дружній атмосфері ми маємо можливість збиратися разом – це є гарним свідоцтвом для оточуючих людей про благодать Христову та Його добродійства до нас", – зазначив служитель домашньої церкви.

   

Ще одним чудом Божим було і те, що на наступний день після хрещення, 20 грудня, у подружжя Федора та Елеонори Яковлєвих народилася донечка Еліна, яка є підтвердженням того, що колись залежні від алкоголю та наркотиків люди вірою в Господа мають нове життя.

   

Вітаємо охрещених з прилученням до церкви «Фіміам» та зичимо їм вірності Богові до кінця днів свого життя.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація