<<< Усі новини за 2012 рік

23 грудня
Святкова зустріч ДК «Смайлик»


В неділю, 23 грудня,маленькі відвідувачі клубу «Смайлик» підводили підсумки свого навчання. Зимові свята та канікули от-от настануть і малеча змогла відчути це за допомогою команди дитячого служіння.

   

Лідери груп провели для своїх смайленят «Ярмарок», на якому діти могли отримати подарунки, весело провести час із друзями та своїми вчителями, а також ще раз переконатись, що праця не лишається без винагороди.

   

Самі найменші відвідувачі клубу, а це дітки від 4 до 5 років, проводили своє свято першими, а діти віком 6-12 років об’єдналися, трохи згодом, щоби пограти в цікаві ігри, поспівати веселі християнські пісні, подивитися фото, почути Слово Боже і дочекатися моменту, коли зможуть витратити зароблені таланти* на приємні сюрпризи і подарунки.

   

Все відбувалося як у дорослому житті – своєрідний банкомат видав зароблену суму кожному маленькому учаснику, а далі – кожен вирішував, як використати свої заощадження. Хтось позмагався у співі, хтось відповідав на каверзні запитання, хтось приймав участь у спортивних іграх, а комусь довелось побувати і на аукціоні.

   

Але у конечному результаті всі отримали з любов’ю підготовані подарунки, багато усмішок та цікавих розваг!

   

* талант – грошова одиниця клубу «Смайлик» :)


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександра Лізова
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація