Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2013 рік

12 січня
Свято для дітей із малозабезпечених сімей


У суботу, 12 січня, в приміщенні благодійного комплексу «Фіміам» відбулася особлива зустріч для діток із малозабезпечених сімей, якими опікуються служителі нашої церкви та місії HART. Оскільки було запрошено 40 дітей, тому з їхніми близькими, рідними та друзями на зустріч прийшло понад 150 гостей.

   

«Різдвяна мрія» – саме так назвали організатори дійства святкову зустріч, оскільки через віру в Ісуса Христа усі найбажаніші мрії людства щодо покращення були виконані. Особливими гостями зустрічі був музичний дитячий гурт з церкви «Голгофа». Діти співали та грали пісні про Бога, спонукаючи присутніх до спільного прославлення Господа.

   

Ляльковий театр «Ромашка» з нашої церкви показав цікаву різдвяну постанову, спонукавши присутніх подумати над ціллю приходу Христа на цю землю.

   

А ще у програмі були святкові частування та можливість дітлахам пограти в ігри та естафети.

   

Цікавим моментом зустрічі був час, коли діти самі співали християнські пісні, розповідали вірші про народження Христа, грали на дзвіночках.

   

Батьки теж були учасниками програми – вони охоче спілкувалися на тему Різдва. По завершенні програми усі діти вишикувалися в чергу до банкомату, який обмінював зароблені ними бали на оригінальні призи та нагороди.

   

І, звісно ж, усі діти отримали адресні подарунки, які були зібрані сім’ями в Канаді для дітей з малозабезпечених сімей в Україні.

   

Вітаємо дітей з Різдвом Христовим та бажаємо їм шукати перш за все царства небесного, а все інше додасться їм.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація