Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2013 рік

6-7 січня
Різдвяні богослужіння


Христос народився! Славімо Його!

   

Різдвяні свята – це можливість кожній людині роздумувати про прихід на землю Сина Божого. Адже історія Його народження має своє продовження протягом віків. І ми досі радіємо тому, що Спаситель світу став людиною, аби досягнути таких, як ми.

   

Церква «Фіміам» проводила різдвяні богослужіння 6 і 7 січня. І дорослі, і діти могли прославити народженого Христа.

   

Історію приходу мудреців до Ісуса у виставі показали діти дитячого клубу «Смайлик», найменші учасники несміливо декламували віршики, старші дітки мали нагоду співати. Радував серця присутніх і спів хору у супроводі музичних інструментів.

   

Роздуми над Словом Божим теж стосувалися народження Ісуса Христа, Його родоводу; а також 7 січня протягом богослужіння був зроблений виклик усім чоловікам щодо їхнього покликання.

   

7 і 8 січня члени домашніх церков відвідували знайомих та сусідів зі співом різдвяних пісень, звіщаючи їм про те, що Христос справді народився і чекає від них віри в Нього та служіння Йому у щоденному житті.

   

Хоча різдвяні свята і закінчилися, але Христос чекає від кожного з нас, щоб ми пам’ятали про Нього не лише у ці дні – Він хоче бачити наші серця впокореними перед Ним у кожну мить.

   

«Отож, завжди приносьмо Богові жертву хвали, цебто плід уст, що Ім'я Його славлять» (Євреям 13:15).


Прес-служба церкви «Фіміам»
Оксана Миронюк
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація