Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2013 рік

9-11 січня
Зимовий семінар


Напевно, багато хто погодиться зі мною, що найкращий відпочинок тоді, коли відпочиває не лише тіло, але й душа і дух. Саме тому уже вкотре у церкві «Фіміам» організовується зимовий семінар для служителів та лідерів церкви.

   

Цього року ми відпочивали серед прекрасної природи за містом Нововолинськ (волинської області), у готелі «Три бобри». Взяти участь у семінарі змогли служителі різних відділів нашої церкви. Всі учасники ближче познайомилися один з одним, відпочили, а найголовніше – отримали заряд для духовного життя.

   

Духовною їжею з нами ділилися пастори церкви. Разом могли роздумувати про те, як Божа благодать з’явилася через Ісуса Христа, який вона має характер, а також наскільки важливо жити по благодаті, бачити та довірятися керівництву Святого Духа у своєму житті. Разом з Олександром Ткачуком мали можливість подумати про 235 грам чистого серця (приблизно таку вагу воно має). Для нас, християн, важливо мати чисте серце у поклонінні Богу.

   

Та окрім навчання нас чекали справжні зимові розваги: катання на санчатах та хокей на льоді. Найекстремальніші учасники нашого семінару «кипіли у чані» та купалися у крижаній воді. Усі бажаючі грали настільні ігри, теніс, більярд а також відвідали лікувальну соляну шахту.

   

Кожного дня з самого ранку і до вечора наші дітки перебували у справжньому іграшковому містечку (частенько туди заглядали навіть дорослі).

   

В один із вечорів учасники семінару готували номер-виступ. Звучали пісні у виконанні сімей, діток; соло, дуети. Ділилися один з одним історіями з власного життя, свідоцтвами про Божу дію в житті людини.

   

Дякуємо Богу за цей чудовий зимовий семінар. З нетерпінням чекаємо наступної зими.

   Прес-служба церкви «Фіміам»
Наталія Бондарук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація