Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2013 рік

2 червня
Останній дзвоник у християнській маленькій школі «Зірочка» .


У цей недільний день 72 учні маленької школи, їхні батьки і рідні організовано зібралися на свято останнього дзвоника. Дітки, які протягом року навчалися читати, писати, рахувати, розвивалися у вивченні іноземної мови, у своїх творчих здібностях, вчилися логічно мислити, а також вивчали біблійні істини на уроках християнської етики, - прийшли згадати минулий навчальний рік і попрощатися з учителями. На святі останнього дзвоника випускники отримали дипломи про закінчення навчання, віньєтки, а також диски з фотографіями їхнього перебування у маленькій школі.

   
   

Зі словом привітання і настанови до присутніх звернувся пастор церкви Павло Миронюк, закликавши батьків бути прикладом для їхніх дітей, а діткам – слухатися батьків.

   
   

Вчителі підготували і виконали пісню для випускників, побажавши через неї майбутнім учням щастя, миру і радості у житті. Як приємно було бачити сльози в очах батьків, коли вони слухали це музичне побажання! Традиційним для свят першого та останнього дзвоника у нашій маленькій школі стало загальне фото, а також фото по класах.
А насамкінець був бенкет з солодощами, фруктами, соками – це по-особливому потішило маленьких випускників.

   

Цих діток надалі чекає ще цікавіший світ відкриттів і серйозного навчання! Нехай допоможе їм Бог дотримуватися у своєму житті тих істин, яких вони навчилися протягом цього року у християнській маленькій школі «Зірочка»!


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація