<<< Усі новини за 2013 рік

16 липня
Дитячий табір «Jamboree».


Jamboree… Напевно, кожен, хто їхав відпочивати у дитячий табір з такою назвою, думав про те, що ж його там чекає. І ось довгоочікуваний момент настав – з 29 червня по 5 липня більше 60 дітей могли відпочити в одному з мальовничих куточків нашої Волині. Лідери табору намагалися зробити все можливе, аби перебування діток було цікавим і корисним для них.

   
   

Тому кожен день розпочинався з фізичної розминки – зарядки, яка додавала бадьорості на весь день. Смачний сніданок зміцнював сили кожного учасника для подальших звершень протягом довгого дня.

   
   

Біблійні уроки, які є невід’ємною частиною кожного табору, допомагали діткам пізнати вічні істини Слова Божого і спонукали застосовувати їх у своєму житті. Кожного дня проходили загальнотабірні ігри, під час яких діти засвоювали певні істини, вчилися бути у єдності з іншими та допомагати тим, хто цього потребував. Діти з великим ентузіазмом брали у них участь і раділи кожній перемозі.

   

Особливою частиною для реалізації навичок або для здобуття їх стали гуртки: у гуртку творчості бажаючі могли виготовити щось власними руками; ті, хто полюбляє футбол, реалізували себе у цій командній грі; гурток драми допоміг виявляти театральні вміння юних талантів і щовечора демонструвати їх іншим таборянам; а риболовля стала справжньою знахідкою для малих рибалок.

   

А який дитячий табір без купання?.. В теплі і сонячні дні діти мали нагоду потішитися у чистій воді чудового озера, яке знаходилося недалеко від території табору.

   

Кожен день закінчувався вечірньою програмою, під час якої всі співали, грали в ігри, показували сценки, переглядали фото дня і наостанок… проводили час біля вогнища.

   

Лідери дитячих таборів щороку сіють Слово Боже у серцях малих слухачів. Діти слухають, розуміють. І хай допоможе їм Бог прийняти Його Слово з вірою і щирістю!


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація