<<< Усі новини за 2014 рік

30 березня
Сімейне ток-шоу «Фінансова свобода»

У неділю 30 березня у приміщенні церкві Фіміам відбувалося сімейне ток-шоу на одну з найактуальніших для сьогодення тем «Фінансова свобода». Розпочався вечір чудовим співом на славу Божу. Усі присутні мали гарну можливість поспілкуватися, познайомитися з новими людьми, посмакувати смачненькими тортами і запашним чаєм.

   
   

Як виявилося, піднята на вечорі тема фінансів була вибрана досить влучно, майже усі брали активну участь в обговоренні, задавали питання, ділилися думками, досвідом. Пастор Павло Миронюк розпочав роздуми з запитання «Що таке фінансова свобода?». Запрошені на сцену експерти разом з присутніми сім’ями і гостем пастором, який створив власний бізнес, Аркадієм Номінатом вели активне обговорення таких тем, як заробіток, партнерство в бізнесі, мудрий сімейний бюджет, шукали підтвердження своїм думкам у Біблії.

   

Запропонована тема виявилася настільки близькою кожному, що відведеного на вечір часу було досить мало, щоб обговорити усе, що планувалося. Тому було запропоновано провести ще одну зустріч на тему фінансів, де більш детально розглянути такі питання, як мудре планування сімейного бюджету, правильне відношення до кредитів і боргів, яка відбудеться 27 квітня.

   

Якщо вам близька дана тема і ви хочете знати біблійну точку зору з цього питання, то будемо раді бачити вас на вечорі!

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація