<<< Усі новини за 2014 рік

13 листопада
Зустріч клубу «Нові можливості»

13 листопада відбулась довгоочікувана зустріч клубу «Нові можливості» для людей з особливими потребами. Було близько 50 відвідувачів, дехто з них приїхав вперше. Також прибули гості з Київської області.

Для того, щоб краще познайомитись один з одним, була проведена цікава гра, яка здружила всіх відвідувачів клубу.

   

Цього разу всі поспілкувались на цікаву та актуальну тему – «Бажання».

Один філософ та письменник сказав: «Бажання – це половина життя.» І справді, є бажання того, що просто необхідне людині, а є бажання тих речей, без яких можна обійтись. Деякі бажання допомагають нам різнопланово розвиватись, змінювати своє життя на краще, розвивати в собі духовні якості, а є й такі, які переходять в залежність.

Цікавими думками з присутніми поділився пастор Олександр з церкви «Переображення» міста Києва. Він порадив гостям приносити в молитві до Бога всі свої бажання, томущо тільки наш Творець знає, що нам потрібно насправді. В кінці промови пастор побажав присутнім пізнавати Бога та довіряти Йому своє життя.

   

Відгук про зустріч:
«Мені дуже сподобалась зустріч і спілкування з усіма. Чудова та актуальна тема, цікава сценка й гра, яка об’єднала всіх. Я спостерігала, як протягом зустрічі починали світитися радістю та щастям очі в людей з інвалідностями. Це мене надихнуло проводити такі зустрічі в Києві.» Вікторія, гостя з Києва

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація