<<< Усі новини за 2014 рік

18 листопада - 1 грудня
Двотижневе служіння Роджера Брінда у церкві «Фіміам»

Ось і закінчилось двотижневе служіння Роджера Брінда у церкві «Фіміам», де він перебував з 18 листопада по 1 грудня. Брат Роджер – один із священнослужителів церкви міста Кардіфф (Британія, Уельс). Він проводив у нашій церкві різні семінари та навчання.

18 листопада ввечері Роджер зі старшими людьми церкви досліджував Біблію і ставив у приклад старших людей біблійних часів, котрі, не дивлячись на свій вік, активно служили Богу, були слухняними Йому і виконували Його волю. А також присутні роздумували над тим, як, будучи у поважному віці, уникнути помилок.

За участю Роджера 20-22 листопада в біблійній школі «Антіохія» відбулось навчання по Євангелії від Матвія для учнів рівня зрілості та служителів церкви. Головна думка цього триденного навчання – Ісус це Той, Хто тримає все у Своїх руках.

23 листопада Роджер проповідував у нас на ранковому богослужінні, а ввечері мав зустріч з чоловіками нашої церкви і говорив про роль сильної половини людства в служінні на прикладі сім'ї Акили та Прискилли.
   

Вже 24 роки Роджер Брінд працює директором школи в Уельсі. Він отримав Британську нагороду за заслуги в галузі освіти та є офіцером Ордену Британської імперії. Його основними сферами інтересу є дослідження поганої поведінки (у його школі були два спеціальні відділи для дітей, які мали труднощі з поведінкою), проблеми компенсуючого навчання, яке орієнтувалось на дітей із важких сімей, а також дослідження питань аудіо, візуального та кінестетичного стилю навчання. Роджер, маючи такий досвід, 25 і 27 листопада присвятив свій час для освітян міста Луцька та вчителів школи «Скарбниця мудрості», а також батьків маленької школи «Зірочка».

А 26 листопада ввечері він говорив про особисту святість на зустрічі однієї з наших домашніх церков.

   

28-29 листопада наш гість проводив навчання для пасторів луцьких церков євангельських християн-баптистів. Вони мали два незабутні дні, досліджуючи Писання про те, яким має бути пресвітер.

Завершуючи своє служіння в Луцьку, 30 листопада Роджер провідав нашу дочірню церкву «Фіміам-Лучеськ», а ввечері за його участю в приміщенні церкви «Фіміам» відбувся загальноцерковний семінар по книзі Естер, де роздумували над питанням: «Чому книга, в якій не згадується Боже Ім'я, потрапила на сторінки Біблії?»

   

Безмежно вдячні Роджеру за його посвяту у служінні і Господу Богу, Який дозволив нам провести час разом.

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація