<<< Усі новини за 2014 рік

17 грудня
Хрещення в домашній церкві Юрія Михальчука

17 грудня – це особливий день для церкви «Фіміам»! Його особливість не в тому, що у нас не вимикали світло того дня і не в тому, що замість снігу йшов дощ. Особливим цей день був тому, що три сестри з домашньої церкви Юрія Михальчука складали обітницю Богові через святе по вірі водне хрещення.
   
   

Нам тіснувато в квартирі, де ми збираємось щосереди, але цієї середи бракувало місця і в кафе «Кориця». Друзі, рідні, просто знайомі прийшли, щоб бути свідками виконання повеління Ісуса Христа щодо хрещення. В залі, де зібралось близько 60 людей панувала родинна атмосфера. Пісні для слави Божої об’єднували всіх присутніх в одну велику сім’ю. Всі погляди були звернені на наших сестер, які були одягнені в білі одежі. Один з пасторів церкви «Нове життя» – Сергій Бондар поділився роздумами про те, що Біблія навчає про хрещення. Пізніше сестри розповіли короткі свідчення , як вони прийшли до Бога…

   
   

У кожної з них був свій шлях до Христа. Сестра Марина прийшла до Бога ще в 1991 році, але рішення прийняти хрещення зробила після навернення сина та після проповіді Олександра Гребенюка в церкві «Фіміам».


Сестра Люба 8 років чула про Ісуса від свого чоловіка, неодноразово була в християнських жіночих таборах, але тверде рішення прийняла в серпні, коли отримала страшну звістку зі Сходу України про смерть молодшого сина Артема.

   

Сестра Віта чула про Бога змалку від віруючої бабусі. Віта живе неподалік церкви «Фіміам». Сюди вона потрапила через навчання її сина в маленькій школі «Зірочка», що діє при церкві. Слухаючи ці розповіді, багато хто з присутніх витирав сльози.


Найурочистіший момент був тоді, коли кожна з сестер, стоячи у воді, свідчила, що вірує в Ісуса Христа як Сина Божого та Свого особистого Спасителя і обіцяє служити Йому до кінця свого життя. Після звершення хрещення свято продовжилось за солодким столом, де усі бажаючі могли привітати сестер та мати гарне спілкування.

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація