<<< Усі новини за 2015 рік

29-31 січня
Зимовий семінар

На протязі трьох днів, 29-31 січня, церквою «Фіміам» був організований виїзний зимовий семінар, який проходив у готельному комплексі «Три бобри». Участь в ньому взяло майже 50 людей. Тема семінару: «Заклик Бога до святості через книгу пророка Малахії».

   
   

Разом з пасторами, які підготували інформативні цікаві доклади, кожен з присутніх мав можливість ретельно дослідити кожен вірш цієї книги і пороздумувати над тим, що Бог говорив до ізраїльського народу через пророка Малахію і наскільки це актуально в наш час для кожного християнина.

   
   

Цікаві роздуми на тему «Святість через благодать» підготував пастор Ткачук О. Використовуючи біблійні тексти і приклади він показав, наскільки важливо викорінювати зі свого християнського життя законництво. Тільки життя по благодаті може дати справжню радість, мир і спокій.

   

Окрім загальних семінарів була можливість відвідувати за бажанням різні секції, де у більш вузьких колах можна було поспілкуватися на теми сімейної єдності, освячення, біблійної точки зору на гнів і конфліктні ситуації.

   

Це була чудова нагода залишити на кілька днів свої щоденні клопоти і приділити час вивченню Біблії, спільності і відпочинку. Для останнього також були всі умови – сауна, чан, соляна кімната, підводні масажі, іграшкова кімната для діток і багато іншого.

   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація