<<< Усі новини за 2015 рік

6-10 березня
Підлітковий семінар в Карпатах

З 6 по 10 березня в Карпатах відбувався семінар для старших підлітків віком 13-15 років. В мальовниче смт. .Жденієво Закарпатської області з підліткового клубу «Скеля» поїхало 18 людей. Там вони не лише активно відпочивали, але й вивчали Боже Слово. Семінар на тему «Хочеш бути учнем Христа – будь готовий платити ціну» став справжньою перлинкою як для підлітків, так і для лідерів. З нього кожен присутній взяв практичні уроки для свого життя.

   
   
   

Всі присутні мали можливість вивчати Біблію, обговорювати в групках Її практичне застосування, прославляти піснями Неперевершеного Бога-Творця, а ще кататись на санках, ходити в гори, грати цікаві ігри, паритись в сауні, провести неперевершений вечір в чані, зануритись в холодну воду в ополонці. Це був дійсно корисний відпочинок, який хочеться продовжувати, бо вивчення Слова Божого в горах по-особливому показує велич Божу, Яким є наш Господь і якими Він хоче бачити нас – своїх дітей!

   
   
   
   

Відгуки про поїздку:

«Тут краса неймовірна. Ми поєднуємо приємне з корисним, а саме біблійний семінар і активний відпочинок.»

«Те, що ми вивчаємо Боже Слово – це і так класно, а те, що ми це робимо в горах – це взагалі неперевершено!»

«Дуже вдячна Богу за цю поїздку в Карпати, за те, що маю можливість побачити такі красиві українські гори, ще раз переконатись, який Бог-Творець Неймовірний і Неосяжний. Вперше приїхавши сюди, я звернула увагу на теплий прийом господарів, який мене дуже вразив. І тема семінару про справжнього учня Ісуса Христа та ціну, яку ми платимо за слідування за Христом мені дуже сподобалась, бо є актуальною для мене сьогодні. Це навчання заставило мене задуматись над деякими обставинами в моєму житті і проаналізувати, яким учнем є я. Сергій викладає просто, зрозуміло ( що мені дуже подобається). Для мене ця поїздка є певним стимулом змінюватись.»

«Дуже дякуємо Вам, тьотя Вєра, за смачнющу їжу, Вашу турботу і любов, а Сєржу – за практичний семінар, за те, що у всьому допомагає нам і є суперським гідом.»

«Це одна з моїх найкращих поїздок. Я взагалі по своїй суті – песиміст, але мені тут дуже подобається. Особливо семінар!»Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація