<<< Усі новини за 2015 рік

19 березня
Свято талантів у «Скарбниці мудрості»

У четвер, 19 березня, школа «Скарбниця мудрості» яскраво, насичено, творчо провела свято талантів. Участь у ньому змогли взяти учні всіх чотирьох класів. Бажаючих було багато. Тому, через обмеження в часі, щоб виступити на сцені, потрібно було пройти серйозний кастинг.

   
   

На святі 20 дітей демонстрували свої здібності. Самі виступи були різноманітні. Деякі учасники грали на музичних інструментах, таких як фортепіано, акордеон.

   
   

Після виступів Касії й Вані всі зрозуміли, з ким не варто мірятися силою, адже вони демонстрували бойові мистецтва.

   

Художників та творчих людей у школі «Скарбниця мудрості» багато. Малюнки, плетіння з бісеру та резинок, виготовлення прикрас, оформлення ваз в техніці декупаж, вироби з фанери, декламування віршів, відеосюжети – ось, що представляли учасники.

   
   
   
   
   

Багато виступів мали патріотичний підтекст. Саша Кубай, наприклад, присвятила свій виступ Герою України, одному з Небесної сотні – Василю Мойсею – який став для неї прикладом патріотизму, мужності та відваги.

   

Метою свята талантів було донести до кожного присутнього, що кожна людина – обдарована талантами від Бога, які не можна закопувати, а потрібно розвивати.

   
   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація