<<< Усі новини за 2015 рік

9 травня
Зустріч в «Леді клубі»

9 травня в «Леді клуб» прийшло багато мам, адже це була особлива зустріч, присвячена Дню матері. Роздумували над темою «Вплив матері на життя дитини». Святкову атмосферу доповнювали пісні, подаровані мамам. Жінки щиро вітали одна одну, ділилися розповідями про своїх матерів, підбадьорювали одна одну не занепадати духом у молитвах за своїх невіруючих дітей. Одна з дочок свідчила, що її мама молилась за неї близько 10 років, доки вона стала дитям Божим.

   

Кожна мама для своїх діток хоче дати все найкраще: їжу, одяг, комп’ютер, телефон, освіту, дозвілля і т.д. Щоб забезпечити цим всім, не гіршим, як у інших, мами готові працювати 24 години на добу. Коли і того заробітку не вистачає, їдуть трудитись за кордон. Але чи радіють від того їхні діти? Одна з молодих жінок, витираючи сльози, ділилася, як мама залишила її в 10 років, і поїхала на заробітки в Італію. Молода жінка просто благала інших жінок не робити подібного, адже для доньки мама потрібна була тут. Кожна дитина має потребу в мамі, її пораді, ласці, любові – це те, що за гроші не купиш. Це свідчення доповнила одна з матерів, яка, працюючи за кордоном, дізналася що її син став наркозалежним – це надто дорога ціна.

Підсумовуючи усі роздуми, сестра Діна Скопюк навела біблійні аргументи стосовно впливу матері на життя дитини. Вона наголосила, що не лише робота або надмірна зайнятість можуть негативно впливати на дітей, але навіть і служіння. Якщо ми рятуємо інших, а своїм дітям не вистачає часу, то чи хоче Бог від нас такого служіння? Під час зустрічі кожна мама змогла переглянути своє життя і те, який вплив вона робить на своїх дітей. Адже обов’язок кожної мами бути МАМОЮ.

   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація