<<< Усі новини за 2015 рік

16 травня
Чемпіонат з міні-футболу

В суботу, 16 травня, в молодіжному служінні відбулась ще одна спортивна подія – чемпіонат з міні-футболу. Молодь з домашніх церков запросила своїх друзів, які ще не зустрілися з Христом, як своїм Cпасителем, але які люблять футбол, і ми провели змагання.

   
   

Бог дарував гарну погоду і беріг від травм, тому, дякуючи Йому, лікар лишився без роботи. А ось молодь попрацювала добре… М’язи болять вже не один день :).

   
   
   
   

Змагання закінчились спільним обідом, після якого Назар Грициєнко розповів, як зустрівся з Христом і як ця зустріч вплинула на заняття спортом.

Команда, яка зайняла перше місце, отримала сертифікат на гру в боулінг, команда другого місця проведе гарно час в сауні. Команді третього місця дістались чіпси і кола до перегляду фіналу ліги чемпіонів.

На цих заходах віруюча молодь матиме нагоду більше здружитись з новими друзями. Ще раз розповісти їм про Христа. Ми також запросили молодь відпочити з нами влітку. До речі, запрошуємо і вас приєднатись до спільного відпочинку, який відбуватиметься 7-15 серпня і 15-21 серпня. Додаткову інформацію ви можете дізнатись за номерами: 066 123 22 90 (Ткачук Саша) та 066 548 13 08 (Потурай Саша).

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація