<<< Усі новини за 2015 рік

8-12 червня
Євангелізаційний табір

З 8 до12 червня у с. Заозерне відбувався євангелізаційний табір, ціль якого була побудувати відносини з місцевими жителями та донести їм звістку про Христа, допомагаючи їм фізично та працюючи з їхніми дітьми.

   

Група братів допомагала одній чудовій сім'ї фарбувати дах будинку. Крім того щовечора у місцевому клубі проводилась молитва за Україну, на яку збиралось декілька селян. Перед молитвою брати говорили маленькі проповіді, через які невіруючі люди змогли більше дізнатись про характер Господа, а віруючі більше укріпитись в Слові.

   
   

Також проводилась дитяча програма, на яку приходило близько 30 дітей. Там були ігри, конкурси, співи, спорт, творчість та загальна велика гра. Дітки дізнались більше про Ісуса, молитву, отримали багато призів та гарний настрій, пострибали на батуті та здружилися з лідерами. А ще в кінці дитячої програми кожній дитині були роздані уроки Поштової біблійної школи, що в майбутньому допоможе тримати контакт з дітками та їхніми батьками і продовжувати далі роботу з ними.

   
   

Для команди в таборі проводилось дослідження книги Йони. Учасники були поділені на групки по 4-5 людей, де вони глибше могли пороздумувати над цією книгою, вчились працювати з контекстом, визначати структуру розділів та книги і визначати головну велику ідею. Роздуми і дослідження книги Йони було великим надбанням для команди.
Благословенням для села в плані євангелізації є сім'я Котлярових, які проживають на базі табору і допомагають в будівництві. Вони мають тісне спілкування із сусідами, і Господь працює через них.

   
   
   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація