<<< Усі новини за 2015 рік

25 червня – 1 липня
Відпочинок для підлітків «Holy Day»

З 25 червня по 1 липня в селі Заозерне відбувався організований відпочинок для підлітків, який мав назву «Holy Day». Там відпочивало 50 підлітків, яких поділили на групи згідно їх віку. Було 3 команди хлопців: «Переможці», «HD»та «Жалюзі» та 3 групи дівчат: «Чорнички», «Очкулярики» та «Sunday». Тематикою цього відпочинку були обрані свята, а саме в «Holy Day» святкували:

1. День Незалежності. Цього дня говорили про те, що абсолютно незалежною людина бути не може. Вона залежить або від Бога, або від диявола. Роздумували про те, що таке гріх і про нашу залежність від нього.

   
   

2. Різдво. Дане свято нагадує нам про народження Ісуса Христа – нашого Господа і Спасителя. Говорили про те, що Ісус Христос прийшов до нас, на землю, як Божий Син. І саме Він може звільнити нас від гріховної залежності.

   
   

3. Пасха. Цього дня говорили про те, що Ісус Христос страждав, помер і воскрес для того, щоб ми стали вільними, щоб ми отримали незалежність від гріха в своєму житті. Підлітки мали можливіть прийняти рішення – жити з Господом і виконувати Його слова, які записані в Біблії.

   
   

4. Трійця. Йшлося про Духа Святого. Ісус Христос, коли вознісся на небо, не залишив нас одних в цьому світі, а послав Духа Святого, Який є поруч з нами, Який є Утішителем, Помічником в нашому щоденному християнському житті.

   
   

5. Новий рік – це початок чогось нового. Йшла мова про початок християнського життя, яким воно має бути, що я як християнин повинен робити, щоб моє життя було приємним для Господа. Ну і, звичайно, святкували Новий рік з різними конкурсали, стравами, ялинкою і т.д.

   
   

В «Holy Day» було також багато різних ігор, були і спортивні змагання з футболу та волейболу, а також «Командні ігри» на здруження. А ще були пісні для Бога та про Бога, незабутні вечори біля вогнища, повноцінне 4-х разове харчування. До речі, кухня була надзвичайно смачною! Крім цього всього підлітки мали можливість наплаватись досхочу в прекрасному чистому Згоранському озері.

   
   
   
   

На запитання: «Як би ви оцінили «Holy Day»?» 6,7 % підлітків відповіло : «Кльовий відпочинок! Не жалію, що поїхав (поїхала)», а 93,3 % сказали «Мега-крутий відпочинок. Обов’язково треба їхати. Це не можна пропускати!»

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація