<<< Усі новини за 2015 рік

2-17 липня
Дитячий християнський відпочинок

Дитячий християнський відпочинок, організований церквою «Фіміам», відбувався з 2 по17 липня у форматі двох заїздів: для дітей віком 8-9 років та 10-11 років. У кожному заїзді було по 50 відпочиваючих. Були діти з християнських сімей, а також багато тих, хто вперше виявив бажання бути на такому відпочинку.

   
   
   
   

Тема табору – «Руйнівники міфів». Діти мали можливість проживати в одній кімнаті разом із своєю командою та лідером, що допомогло краще познайомитись, здружитись та мати щоденне вечірнє спілкування в групі.

   
   
   
   

Міфи щодня розбивались істинами, які відпочиваючі досліджували на біблійних заняттях. Щовечора діти брали участь у вечірніх спілкуваннях, де проявляли свої таланти та вміння. Також щодня були організовані студії на вибір: драма, творчість, спорт, загальнотабірна гра згідно теми дня та час для загального співу, а при хорошій сприятливій погоді – купання у мальовничому згоранському озері.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Це був благословенний час, даний Богом для того, щоб діти пізнали Його та дослідили істини за допомогою Біблії.Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація