<<< Усі новини за 2015 рік

14-19 липня
Табір «Рішення»

З 14 по 19 липня на території табору «Берізка» в с.Озеро, що знаходиться неподалік Луцька, проходив християнський табір для неповносправних людей під назвою «Рішення». Він прийняв 67 гостей з різних куточків України. Серед них було 47 неповносправних і 20 членів їхніх сімей. А команда складалась із дружної християнської сім'ї – 55 волонтерів, які прибули із різних церков Луцька, Волинської області й України. До них приєднались також християни з США. Одні служили на кухні, а інші навчали, співали, доглядали, прибирали і служили своїми дарами для слави Божої.

   

Духовні істини були проілюстровані порівнянням життєвих рішень з дорожніми знаками, які допомагають водіям безпечно рухатись, оскільки попереджають, інформують і забороняють певні дії. Кожна із шести команд отримала свій знак і обрала собі назву, яка його описувала. Щоранку, протягом короткої презентації перед біблійним уроком, Роман Бричук теж проводив паралелі між темою уроку і відповідними знаками дорожнього руху.

   

На біблійних уроках обговорювали курс «Як зробити правильний вибір, про який не будеш шкодувати». Розглядали приклади правильних і неправильних рішень героїв з Біблії: Давида та Урії, царів Манасії й Амона, молодого царя Йосії, Єви та Ісуса Христа. Уроки були цікавими і пізнавальними. Кожен міг висловити свою думку, проаналізувати свої рішення в подібних життєвих ситуаціях і побачити своє серце в дзеркалі Біблії.

   

Те, що сподобалось всім без винятку – проведення вечірньої програми навколо вогнища. Сцена органічно злилась з лісом, і її було добре видно з будь-якого місця, а вогнище вносило додаткове тепло в кожен елемент програми. Незмінний ведучий Андрій Бондарук вмів як розвеселити, так і змусити аудиторію замислитись. Вечори проходили швидко і цікаво: музичне прославлення, конкурси, сценки, представлення команд, свідчення про неправильні й правильні рішення, ток шоу, перегляд відео і фото із смішними коментарями, нагородження переможців, – все це робило кожен вечір неповторним. Не обходилось і без їжі, як смачної фізичної, так і доброї духовної.

   
   
   

Своїми відгуками поділились гості та волонтери, які вперше побували в нашому таборі:

«Мені дуже сподобалось в таборі. Я вперше відвідала подібний захід. Дуже сподобалось ставлення з боку волонтерів та лідерів. МЕНІ ДОГОДИТИ ДУЖЕ ВАЖКО. Але в вашому таборі навіть немає до чого прискіпатися, все дуже круто... Єдине: дуже мало часу , хотілось би довше, – це, напевно, один маленький мінус!!!» – ділиться Олена Гундич, Житомир.

Олександр Малиновський з Луцька розповідає: «Я вперше в таборі для людей на візках. Я тільки рік на візку, нікуди не їздив і дуже переживав, яким буде догляд. Але мої переживання були марними. В таких таборах, де вивчають Біблію, не може бути погано, нема поділу на вікові категорії, і всі спілкуються вільно. Я перестаю себе відчувати неповносправним, бо в цьому таборі можливості не обмежуються. Наша команда називалась “Free Way” (в перекладі «шоссе», буквально «вільна дорога»), і саме так я почувався, коли міг без сторонньої допомоги пересуватись по всій території табору, не дивлячись на нерівності поверхні. Дуже дякую за надані електровізки. Окрема подяка поварам, які смачно готували, постійно підходили і цікавились, чи потрібна добавка. Я дуже радий, що мене запросили».

   

Слово, рясно і з любов'ю посіяне, дало перші плоди вже в таборі. Рішення жити за Божим Словом прийняло троє людей. Особливо радісним є те, що для двох із них, – Паши та Іллі – це рішення прийняте в молодому віці, а Мар'яна, мама Іллі, нарешті теж змогла віддати своє серце Христу.

Коли після табору ми спілкувались з Пашою по скайпу, він розповів: «Я взагалі не хотів спочатку їхати в табір, але останнім часом захопився музикою, і знайомі сказали, що варто їхати, бо там буде музичний гурток. Мама взнала від організаторів, що в цьому таборі буде проводитись навчання гри на музичних інструментах. Я загорівся цією ідеєю і очікував, що там будуть навчати грати на гітарі або на барабанах, але ж не на арфах!!! Це було не те, що я хотів. Але я вирішив залишитись, бо проповіді зачепили мене, і вивчення Біблії допомогло залишитись теж, і через пару днів, коли я дивився на інших людей з набагато важчими інвалідностями, які радіють життю, я зрозумів, як багато Бог для мене зробив. Мені також дуже сподобалась наша команда і її серце — наш лідер Ваня Ренчковський. Дякуючи його доступному поясненню біблійних істин, я прийняв рішення покаятися перед Богом. Я усвідомив, що Господь вже багато разів стукав в моє серце, але я Його не чув. Тепер я впевнений, що я вийшов на правильну дорогу, і моє життя буде наповнене змістом».

Вони вибрали, що будуть служити Господеві, як написано в книзі Ісуса Навина 24:15 «Виберіть собі сьогодні, кому будете служити... А я та дім мій будемо служити Господеві.» Цей вірш із Біблії написаний на магніті для холодильника, який подарували на церемонії закриття табору кожному гостеві на згадку, традиційно разом із великою загальнотабірною фотографією і невеличким снеком в дорогу.

   
   

Команда лідерів і помічників, щиро дякує всім, хто так чи інакше долучився до проведення табору, з любов'ю і радістю служив своїми талантами і дарами, силами і розумом, матеріальними засобами та молитвами. Нехай Господь рясно вас всіх поблагословить!

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація