<<< Усі новини за 2015 рік

1 вересня
Свято першого дзвоника

Першого вересня школа «Скарбниця мудрості» вже п’ятий рік поспіль відкрила свої двері для учнів. День знань проходив у приміщенні церкви «Фіміам», куди вже з самого ранку почали сходитися маленькі учні разом зі своїми батьками.

   
   

Після довгих літніх канікул зустріч з однокласниками та вчителями була дуже радісною. Особливу увагу привертали першокласники, для яких всі та все було новим і цікавим. Вони з величезним захопленням дивилися навколо та слухали святкову програму, в якій також брали участь, розповідаючи вірші. Були вірші й від п’ятикласників, а ще пісні у виконанні наших учнів та запрошених гостей.

   
   
   
   
   
   

Особливим благословінням для нашої школи стало отримання ліцензії, яка дозволяє навчати учнів з 1 по 9 клас. Цією новиною під час святкової лінійки ділився директор школи Сергій Олександрович. А пастор церкви «Фіміам» – Павло Григорович – говорив для батьків та учнів слова настанови.

   
   
   

У кінці свята першокласники, вже за традицією, продзвеніли у дзвоник. На завершення лінійки пастор благословив учнів та вчителів на новий навчальний рік. А далі на учнів чекав перший урок у своїх класах, де вони розповідали про свої канікули та ділилися роздумами про Україну.

   
   
   
   

Цьогорічне Свято першого дзвоника запам’яталося щирими посмішками та радістю від довгоочікуваної зустрічі.

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація