<<< Усі новини за 2015 рік

9-13 вересня
Сімейний ретріт «Надія»

З 9 по 13 вересня церква «Фіміам», за підтримки християнського благодійного фонду «Переображення», міжнародної місії «Joni and Friends», «HART» та багатьох інших громадських, благодійних та релігійних організацій, проводила сімейний ретріт «Надія» для сімей поранених військових у зоні АТО. Якщо по-простому – чотириденний відпочинок на природі. Це відбувалось в селі Заозерне Любомльського району, в Ретріт центрі. Цей захід був виключно благодійним і абсолютно безкоштовним для сімей-учасників.

   

В програму входив відпочинок, спорт, різноманітні ігри, дискусійні групи, вечірні програми, музичні концерти, вогнище, прогулянки на човнах. Було також організовано програму для дітей.

   
   
   
   
   
   
   

Всі ми звикли до того, що про війну нам розповідають старші, поважні, сивочолі дідусі та бабусі. А тут свої воєнні життєві історії розповідали зовсім молоді люди. Дуже цікаво було слухати розповіді хлопців та чоловіків про те, як Господь беріг їхнє життя на передовій.
Коли в кінці відпочинку пастор сказав підійти кожному члену команди і подякувати відпочиваючим, то у багатьох цих могутніх чоловіків з воєнним досвідом блищали сльози на очах. Друзів стало ще більше, і сподіваємось, наше спілкування ще продовжиться.

   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація