<<< Усі новини за 2015 рік

10 жовтня
Зустріч поштового клубу «Біблійна скарбничка»

10 жовтня, в суботу, відбулася зустріч поштового клубу «Біблійна скарбничка». Господь подарував прекрасний сонячний день, який додав бажання учасникам клубу потрапили на цю зустріч. Серця дітей, були наповнені радістю, щастям, бажанням глибше пізнавати істини нашого Господа Ісуса Христа.

   

Велика вдячність Богу за те, що Він діяв у серцях дітей: вони були щирі та відкриті в спілкуванні, відверто висловлювали свої думки під час обговорення теми «Послух». Присутні охоче співали пісні, вчили біблійний вірш, грали цікаві ігри.

   
   
   
   
   

А ще дякуємо Господу за посвячених служителів, які активно допомагають у проведенні таких зустрічей. Щиро запрошуємо доєднатися до співпраці в поштовому клубі наших братів та сестер.

Хочеться, щоб більше і більше дітей виявляло бажання вивчати Слово Боже, пізнавати Христа і присвятити все своє життя Йому, нашому Господу Ісусу Христу.

Просимо всіх молитись за це служіння, щоб через навчання в поштовому клубі Господь давав діткам щире покаяння, нове життя з Ним і рясно благословляв їх.

«Тож наслідуйте Бога, бо ви його улюблені діти, і продовжуйте жити в любові, подібно до Христа, який полюбив нас і віддав себе за нас, як приношення, як жертву, як приємні пахощі Богові.» (Ефесян 5:1-2)

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація