<<< Усі новини за 2015 рік

22-25 жовтня
Стратегічне планування «Екватор»

Місія церкви «Фіміам» – «Приводити людей до Христа, приєднувати їх через хрещення до Божої сім’ї, в якій кожен духовно зростає, служить іншим, цим самим поклоняючись Богу!» Велика ціль, велике бачення, до якого веде церкву Бог. Християнин не повинен бути бездіяльним при цьому. Плануючи своє життя і служіння, треба виконувати Боже повеління.

Немає такої людини, яка не хотіла б прожити своє життя успішно і якісно. Історія, статистика, біографії та автобіографії успішних людей є доказом того, що успіх і якість життя досягається його плануванням, бажанням дійти до мети, виконати бачення, запалене в серці. Бачення, яке дає Бог! Бачення – це двері в майбутнє. Бачення – це внутрішня сила, яка спонукає до дії. Тому важливо мати цілі та бачення, важливо вчитись планувати та втілювати плани в життя.

Одне з прекрасних планувань відбувалось і у церкві «Фіміам» з 22 по 25 жовтня. Це було стратегічне планування служінь церкви на 2015 – 2016. Воно мало назву «Екватор» і проходило у Ретріт-центрі «Фіміам». Чому «Екватор»? Бо 5 років тому ми представляли свої бачення на 10 років. А зараз, пройшовши половину цього шляху, зібралось близько 70 ключових служителів та їх помічників, щоб провести аналіз планів та бачень усіх служінь церкви за минулих 5 років і за 2015-тий рік зокрема та поділитись планами й баченнями на наступний рік. Цей семінар був цікавим та унікальним тим, що окрім аналізу та планування усі присутні мали змогу почути про пережиті моменти з життя справжніх, великих Божих служителів-практиків, які розповіли про своє життя та Божу дію у їхньому житті.

   
   
   
   
   

Першого вечора в гостях у нас був Микола Крикота, який розповідав, як він відгукнувся на Божий поклик в служінні. Це – простий чоловік, який зробив багато для діток, побудувавши відпочинкову базу у с. Дубечно і приймаючи там тисячі дітей. Його простота надихнула на практичне християнське життя, а саме на велику любов та самопожертву.

   

Наступного вечора нас відвідав Петро Матвійчук – пастор простої сільської церкви. Він розповідав, як практично залишатися вірним Богу в покликанні і служінні, не зважаючи на тиск. Вразило те, що він з посмішкою йде по життю і на першому місці після Господа у нього є сім’я. Його любов до людей в дії стимулює жити практичним християнським життям, адже це те, чого хоче Бог.

Третього дня у гості завітав Олександр Савич. Він говорив на тему: «Служіння розпочинається з сім’ї». Розповідав факти зі свого життя, про те, як Бог говорив до Нього. Говорив про служіння один одному в сім’ї, про важливість ставити потреби іншого вище своїх власних. «Тільки зламаний християнин може принести комусь користь», «пустиня – це місце, де говорить Бог» – ті фрази, які заставили задуматись над життям.   
   

Після плідного дня чекав відпочинок: чан, сауна, теніс та спілкування за кружечкою кави чи чаю.

   

Це був вражаючий корисний семінар на неймовірно гарній території з вражаючими людьми та їх надихаючими історіями. Хвала Богу за Ретріт-центр, де є чудові умови для проведення такого роду заходів, де можна і повчитись, і провести аналіз, і відпочити, і просто подумати про своє життя та прийняти відповідні рішення.

   
   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація