<<< Усі новини за 2015 рік

28-30 жовтня
«Вчитель з короною – учень з хрестом»

28-30 жовтня у ретріт-центрі «Фіміам» відбувся семінар «Вчитель з короною – учень з хрестом», де взяло участь близько 40 служителів клубу «Смайлик» та тих, які задіяні в табірному служінні. Мета семінару – заохотити служителів до ефективного служіння з дітьми. Там розглядались теми табірного служіння, методика викладання біблійного уроку, побудова відносин з дітьми, батьками, один з одним. Це була чудова нагода поєднати приємне з корисним: сім’ї мали змогу приїхати з дітьми, приділити час і навчанню, і відпочинку. Вдень проводилось навчання, а ввечері був вільний час для цікавих ігор, сауни, чану, спілкування та молитви.

   
   
   

Першого дня була можливість ближче познайомитись один з одним. Наступний день розпочався із зарядки, сніданку та біблійної настанови Саши Ткачука «Слабкість замість сили». В проповіді йшлося про те, кого Бог вибирає на служіння, а саме немічне, слабке, незначне, хто відмовляється від свого положення і дозволяє Божій силі проявитися в своїй немочі.

   
   
   

Після того одна з промовців – Оксана Кокотень – жінка, мама трьох діток, психолог, масажист, сімейний консультант і просто людина, яка має величезну практику у проведенні таборів, розповідала про особливості табірного служіння, про труднощі, які переживала у таборах, про благословіння, про підбір команди. А саме головне: своїми розповідями і настановами та практичними завданнями змотивувала команду до дій, до праці в таборах.

   
   
   
   

Потім усі розділилися на дві групи. В одній з них проводилось навчання про побудову відносин з дітьми, батьками та один з одним. Спікером була Наталка Руденко – чудовий вчитель-практик, яка має величезний багаж знань та досвід роботи з дітьми. Її лекції були цікавими, збудовуючими, мотивуючими.

   
   

Інша група навчалася методикам викладання біблійного уроку, а спікером була Люба Михальчук – теж великий практик у роботі з дітками, мама, і просто мудра жінка-служитель. Її лекції багатьох змотивували аналізувати те, як проводяться уроки, люди дізнались багато нового і з вогником в очах були рішуче готові доносити діткам матеріал таким способом, про який дізнались тут.

   
   

Всі, хто побував на семінарі, були в захопленні і ділилися своїми враженнями: їм сподобались актуальні теми, практичне навчання, нові ідеї для служіння, живі лекції, можливість сімейним людям навчатись. Загалом цей час, проведений у ретріт-центрі, був дивовижним, а навчання в спільності – ефективним та прекрасним.

   
   
   
   
   
   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація