<<< Усі новини за 2015 рік

16 листопада
Педагогічний семінар у школі «Скарбниця мудрості»

Вже стало доброю традицією для вчителів м. Луцька зустрічатися на авторському педагогічному семінарі у школі «Скарбниця мудрості».

   

16 листопада близько ста освітян з усіх шкіл нашого міста мали змогу почути роздуми чудового педагога з Великої Британії, з Уельсу – Роджера Брінда.

   

Однією з тем семінару стали долі дітей з особливим минулим, або «Діти, які потрапили у складні життєві ситуації». Промовець зазначав, що іноді дорослі не розуміють, що всі діти особливі й різні. При наявності однакових можливостей у дітей можуть бути різні цілі в житті. Тож завдання тих, хто працює з дітьми – навчити їх вірити в себе, а ще відшукати в дитині те, що вона вміє робити успішно, підтримувати це і розвивати.

Ця інформація є корисною й цінною, бо учні, про яких розровідав містер Брінд уже подорослішали і знайшли собі заняття до душі. «Знайшли себе у цьому світі», – як каже народний вислів.

Усім також варто скористатися його порадою: «Треба вміти ставити правильні запитання. Це веде до нових знань».

На завершення семінару від імені вчительського колективу міста Ірина Олексіївна Шмігель подарувала Роджеру Брінду лист-подяку і книгу-сувенір про наш рідний Луцьк.

   

А 18 листопада відбулася зустріч у вузькому колі для вчителів школи «Скарбниця мудрості». Роджер, зазвичай, відвідує уроки, і не лише іноземної мови. Він завжди намагається допомогти професійною порадою. І за це ми йому дуже вдячні.

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація