<<< Усі новини за 2015 рік

17 листопада
«Нові можливості»

17 листопада відбулася довгоочікувана спортивна зустріч у клубі «Нові можливості». Більше 40 людей з інвалідностями мали можливість цікаво, корисно та весело провести час разом.

   

Знайомство, спортивна розминка під музику, естафета, а далі спортивні ігри: волейбол, бочія, настільний теніс – було багато можливостей себе реалізувати. Майже всі брали активну участь, тому лишилось море хороших емоцій та вражень.

   
   
   
   
   
   
   

Після спортивних занять всіх запрошених пригостили смачними хачапурями.

   

Пастор Сергій Больчук поділився роздумами над Словом Божим, зауваживши, що кожна людина прикладає зусилля для того, щоб чогось добитись. Чим більше ми цінуємо чимось, тим більше стараємось, щоб це отримати. В Біблії захований найбільший скарб – це вічне життя. Для того, щоб його отримати, потрібно прикладати зусилля. Це не значить, що спасіння ми можемо заробити, але прийняття рішення жити з Богом і далі вести освячене життя залежить від нас.

   
   
   
   

Відгук про зустріч:

«Хотілося б, щоб побільше було таких зустрічей. Дуже сподобались вправи, конкурси, волонтери, які з любов’ю і повагою допомагають людям з особливими потребами, не шкодуючи ні часу, ні сил. Це дуже приємно. Трапеза була смачною. Атмосфера – дуже приємною. Все супер! Я знав, що буде класно, але не настільки. З такими людьми погано бути не може, з такими людьми не пропадеш.» (Василь, гість з Хмельницька)


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація