<<< Усі новини за 2015 рік

21-26 грудня
Навчання «Життєва місія»

З 21 по 26 грудня в Біблійній школі «Антіохія» відбулось навчання «Життєва місія». Це навчання розраховане на людей, які вже служать Богу і тих, хто ще шукає своє місце і призначення в церкві і в служінні. Основна мета цього курсу – збагатити учнів знаннями, дати можливість ширше поглянути на служіння і допомогти їм знайти місце у служінні, щоб виконати те призначення, яке Бог наперед приготував, щоб ми в ньому перебували.

Це навчання розраховане на 3 роки по 2 тижневі сесії в рік. На цій, першій сесії, була 21 людина – це ті, хто виявив бажання навчатись. Навчання проходило в «Ретріт-центрі». Під час цієї сесії було 3 предмети: «Огляд Старого Заповіту», «Огляд Нового Заповіту» і «Християнське життя». Розглядали хронологію історичних подій старозавітнього часу, написання книг, а також історію Ізраїльського народу. «Огляд Нового Заповіту» відкрив нам авторів, дати, цілі, теми кожної книги в Новому Заповіті. А на курсі «Християнське життя» ми розглядали актуальні теми, які стосуються щоденного ходження з Ісусом, такі як молитва, піст, пожертвування, читання Слова і навіть таку тему як плітки і т.д.

Це був прекрасний час спільності, проведений за читанням Слова і в спілкуванні. Дякуємо Богу за гарну можливість зрощувати лідерів, служителів церкви, зрощувати майбутнє покоління церкви.

   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація