<<< Усі новини за 2015 рік

26 грудня
Святкова зустріч у клубі «Нові можливості»

26 грудня клуб «Нові можливості» зібрав своїх друзів в церкві «Фіміам» востаннє у 2015 році. “Time Management” (Управління часом) – це була назва цієї зустрічі. Ми могли згадати і поділитися один з одним тим, що особливого у нас відбулося в 2015 році, з якими труднощами зустрілися, які нові можливості відкрили в собі.

   

Веселі та активні командні ігри змусили нас не тільки рухатися, але й швидко думати. Наприклад у грі «Сніговик» була можливість проявити свої таланти костюмера. А гра «Білий слон» принесла особливе задоволення всім, так як її метою було нагородити всіх учасників подарунками. Після ігор за красиво прикрашеними столами ми обговорювали тему зустрічі.

   
   

Нашій увазі була також представлена чудова сценка «Якщо б Христос не прийшов», в якій наші друзі-актори показали, яким могло бути наше майбутнє без Ісуса Христа. Після постановки багато-хто в серці дякував Богові за те, що Він послав Сина Свого на цю землю, щоб Той помер за наші гріхи і в третій день воскрес.

   
   

Пастор церкви «Фіміам» Павло Миронюк поділився з нами роздумами над Словом Божим. У проповіді йшлося про те, що ми повинні бути готові до зустрічі з Богом.

   

Ми чудово провели час один з одним і з нашим Господом Ісусом Христом. Бог говорив до наших сердець.

   
   
   

Бажаємо вам, щоб ви все більше і більше шукали можливості для проведення часу з нашим Спасителем Ісусом Христом.

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація