<<< Усі новини за 2015 рік

31 грудня -1 січня
Святкування Нового року з молоддю

Наше християнське життя – це ходження в перемозі і водночас за мить до перемоги. Її ми вже маємо в Христі, але разом з тим повноту перемоги ми переживемо після другого приходу Ісуса. «За мить до перемоги» – саме таку назву носила новорічна молодіжна зустріч, яка відбувалась в ніч з 31 грудня на 1 січня. Молодь церкви – 73 людини – зібрались разом, щоб в чудовій атмосфері і в спільності зустріти Новий 2016 рік.

   
   
   
   

Блок прославлення розпочав зустріч. Молодь згадувала і розповідала про особливі миті року, що минав, і те, Яким Бог явив Себе у цих моментах. Музичну частину оформив молодіжний гурт прославлення.

   
   

Проповідував Олександр Потурай про те, як варто провести життя, враховуючи його швидкоплинність. Далі була смачна вечеря і запальні ігри від двох авторитетних тренерів Саши і Сєрьожи J. Команди змагались не на життя, а на… похід в сауну. Кава зі смачним тортом і сольні номери були завершальною частиною зустрічі, яку проводила сім’я Грициєнків.

   
   
   
   
   
   

Слідкуйте за подіями молодіжного служіння і не упускайте можливості не тільки побути разом, а й зміцнитись у вірі та отримати благословення від життя в християнській сім’ї «Фіміам».

   
   
   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація