Євангельська церква «Фіміам» 
   
   
 
<<< Усі новини за 2016 рік

23 січня
Поїздка в Липлянську школу-інтернат

Ініційовані домашньою церквою Володимира Чайковського поїздки в Липлянську школу-інтернат здійснюються мало не щомісяця. Мета цих поїздок – донести дітям, які знаходяться там, що є Бог, Який їх любить і цю любов виражає через нас – Своїх дітей.

У суботу, 23 січня, ми знову ж відвідали цих діток. Вдячні Богу, що Він забезпечив нас всім необхідним для поїздки. Діти раділи нашій зустрічі, питаючи: «А чому ви до нас так довго не приїжджали? Чому ви не відвідуєте нас частіше?»

   

Разом ми прославляли Бога різдвяними піснями. Також для мешканців школи-інтернату була розіграна різдвяна сценка. Деякі діти виражали неабияку зацікавленість до біблійного уроку і охоче відповідали на різноманітні запитання. Помітно вирізнявся один маленький хлопчик, який давав глибші відповіді на питання, ніж інші. Також варто зазначити, що за декілька хвилин розмови з мешканцями Липлянського інтернату, вони готові були відкриватись і розказувати свої таємниці.

   
   
   
   

Особливо дітям сподобались подарунки та ігри. Якщо взяти до уваги менших діток, то можна сказати, що звичайнісінькі здавалось би іграшки дарували їм неймовірну радість і посмішки.

   
   
   
   
   
   

Ці діти потребують наших постійних молитов. У них часто бувають конфліктні ситуації, в яких все вирішується бійкою. Там поширене тютюнопаління – ще з малого віку багато-хто палить. Згадуйте, будь ласка, цих дітей у своїх молитвах.

   

Поїздка принесла користь і нашій команді: ми краще взнали один одного і зблизились, а також побачили, як Бог змінює серця дітей, і в результаті вони відкриваються.

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація