<<< Усі новини за 2016 рік

26-28 лютого
Загальноцерковний зимовий семінар

З 26 по 28 лютого в «Ретріт-центрі» відбувався загальноцерковний зимовий семінар на тему «Жива віра в поколіннях». Тут зібрались всі бажаючі церкви «Фіміам», щоб побути в спільності, в дослідженні Слова Божого та в молитвах. Була молодь, сім'ї та старше покоління – майже 70 чоловік разом.

   
   
   
   
   

Роздумували над тим, як мати живу віру; як її зберігати; як мати близькі та щирі відносини з Богом і не йти на компроміс з гріхом; як бути гарячим християнином, а не теплим і як це передати своїм дітям; як мати любов і покору в шлюбі і як бути люблячим татом і мамою; як вкладати в дітей істини Слова, розповідати їм про Божі дії зі свого власного життя та бути хорошим прикладом. Завдяки цим істинам у наших дітей є більше шансів пізнати Господа і вірно йти за Ним. Це доносили нам пастори та вчителі нашої церкви, а також пастор церкви «Еммануїл» (м. Турійськ) Олександр Черняк.

   
   
   
   
   

Це був гарний, незабутній час спілкування, відпочинку та роздумів над Божим Словом. Запрошуємо всіх на наступні загальноцерковні семінари.

   
   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація