<<< Усі новини за 2016 рік

11 березня
Поїздка в Липнянську школу-інтернат

На сьогоднішній день в Україні є велика проблема відносин батьків і дітей. Багато дітей страждають через алко- і наркозалежність своїх батьків. Часті непорозуміння і сварки у сім’ях змушують державу вживати заходи з повним або частковим позбавленням батьківських прав, що трагічно відображається у подальшому на психіці дитини, яка потрапляє в інтернат, де знаходяться її однолітки з такими ж самими проблемами. Тому для українців важливою місією є проявляти любов до цих дітей. Їх необхідно «обгорнути» любов’ю, щоб вони мали змогу бачити, що не все втрачено у їх житті і що є люди, яким вони не байдужі.

   
   

Розуміючи цю важливу місію, дитячий християнський клуб «Смайлик» вирішив відвідати діточок в інтернаті села Липляни і проявити до них Христову любов. Ця поїздка планувалась заздалегідь. Були залучені діти ДХК «Смайлик». Їхнім основним завданням було долучитись до збору необхідних речей: предметів канцелярії, дитячого одягу, іграшок, печива, солодощів і т.д. А діти, які виявили велике бажання поїхати, приєднались до основної команди. Вони взяли участь у постановці сценки, у якій йшлося про цінність і важливість існування кожної дитини в світі. Як би нас не зневажали, Бог завжди готовий прийняти нас в Свої обійми і простити всі наші гріхи!

   
   
   
   
   

Для дітей була підготовлена також цікава розповідь на біблійну тему, яка отримала назву «Книга без слів». Суть цієї книги полягала в тому, що вона кольоровими сторінками передавала зміст Євангелії. Вражали деякі діти, які мали неабияке розуміння біблійних істин, що бувають складними навіть для дорослих.

   

Також було творче заняття – діти плели браслети з резинок, які стали нагадуванням про «Книгу без слів», оскільки містили такі самі кольори, які і книга.

   
   

Команда ДХК «Смайлик» подарувала дітям фото з ними з минулих зустрічей, що принесло їм величезну радість. А ще було багато різноманітних естафет та ігор.

   
   
   
   

Радіємо, що дітки, які були присутні на зустрічі, почули звістку Євангелії, отримали подарунки і масу приємних вражень.

   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація