<<< Усі новини за 2016 рік

11-13 березня
Чоловічий вікенд

З 11 по 13 березня в ретріт-центрі церкви «Фіміам» проходив чоловічий вікенд, у якому взяло участь 52 чоловіка (половина з них не є членами церкви). Вік учасників був від 13 років і старше. Чоловіки мали змогу порозважати над темою: «Біблійний погляд на жінку». Ціллю було навчитись ставитись до жінок так, як цього вчить Біблія. Крім біблійного спілкування чоловіки брали участь у квесті, грали футбол та настільні ігри. Особливою популярністю користувався чан і сауна.

   
   
   
   
   
   

Відгук про чоловічий вікенд:

«Для мене особисто, чоловічий вікенд – це не тільки відпочинок, це братерське спілкування в Христі, це можливість почути і побачити братів так, як ти цього не побачиш на зібраннях. Це чоловічий хор голосів, в якому багато щирості, це голоси відкритих сердець. Щира подяка Господу!»

   
   
   
   
   
   
   
   

«А ще там, у ретріт-центрі, де відбувався чоловічий вікенд, я познайомився з чотирьохрічним хлопчиком Матвійком, через якого мене вчив Бог. Він грався із жабкою – хотів дружити із нею, маючи свій погляд на дружбу. Матвійко піднімав її на палці і дивився на неї, а вона падала на бруківку і завмирала. Він, не втрачаючи надії на дружбу, знову брав її на палку, та з кожним разом все більше травмував її. Я спробував переконати, що вона не розуміє його намірів і краще її відпустити. Наводив йому різні аргументи, та Матвійко не погодився зі мною. І тут Бог відкрив мені, що я теж хотів стати хлопчику другом. Намагаючись донести йому своє розуміння ситуації, я робив щось схоже на те, що він із жабкою... Я звернувся до Господа в молитві про це. Через деякий час я знову побачив Матвійка. В нього злетів цеп на велосипеді, і він попросив про допомогу... Після чого хлопчик розповів, що він випустив жабку в ставок. Це приклад вирішення питання з Господом на противагу нашим намаганням вирішити щось самостійно, спираючись на свій розум і досвід.

Нам потрібна Божа любов у середині серця, щоб допомагати людям і знати, чого ж насправді хоче від нас Господь. Часто буває, що ми, бажаючи дружби, забуваємо про любов. А «любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить! Ніколи любов не перестає!» (1 до Коринтян 13:4-8)». (Олександр Радчук)

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація