<<< Усі новини за 2016 рік

26 березня
Свято талантів у «Зірочці»

26 березня у рамках церковного проекту «Маленька школа “Зірочка”» відбулось свято талантів. Розпочала його випускниця «Зірочки» Марійка Гопанчук, представивши свій музичний номер.

   
   

Гості святкової зустрічі насолоджувались виступами читців віршів, талановитих гімнастів, співаків, танцюристів. Театральний гурток відкрив і представив нових «зірочок». А після участі діток з гуртка англійської мови склалось враження, що вивчити іноземну мову зовсім не важко! Всі присутні мали змогу побувати на справжній виставці картин майбутніх художників.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Це свято показало не лише те, що всі діти талановиті, а й що всі ми по-особливому створені й обдаровані нашим Творцем! Протягом всієї зустрічі лунав заклик не забувати приносити подяку Господу за наші таланти. Слова псалмоспівця і царя Давида «Прославляю Тебе, що я дивно утворений! Дивні діла Твої, і душа моя відає вельми про це!» (Псалом 138:14) звучали в контексті всього свята і спонукали задуматись, чи є ми достатньо вдячними.

   

На кінець зустрічі було відкрито, який талант мають вчителі «Зірочки» – робити подарунки! Батьки, діти і гості свята також мали змогу сфотографуватись. Всі були підбадьорені розвивати таланти, просячи мудрості у Бога, бо без Нього, без Його благословіння ми не можемо робити нічого!

   
   
   

«Зірочка» дійсно багата на таланти. Слава Богу за це!

   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація