<<< Усі новини за 2016 рік

10 квітня
Зустріч у «Леді-клубі»

«Весни потребують наші серця» – саме під такою назвою проходила весняна зустріч жіночого «Леді-клубу» 10 квітня.

   
   

Усі присутні жінки могли зрозуміти, що з приходом весни оновлення потребують не лише наші домівки і двори, але й наші серця. Адже саме цього бажає Бог для кожної із нас у всіх сферах нашого життя, а зокрема – у сім’ях, із сусідами, із подругами та у служінні і роботі, що виконуємо. Жінки могли роздумувати над словами із Біблії у посланні апостола Павла до Римлян 12:2: «…і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму».

   
   
   
   

Надовго присутнім запам’ятаються продемонстровані ведучою наочності із фонтаном, який може бути прообразом Живої Води, що тече у нашому житті; із перешкодами, що заважають приходити нам щодня до цього джерела; та хрестом, на якому було розіп’ято Ісуса і на який ми маємо постійно підіймати свій духовний зір, аби оновлюватися в Бозі. І ще прикладом для кожної жінки були квіти: живі символізували живе спілкування з Богом, а сухі були символом того, яким може стати наше життя без духовного оновлення.

   
   
   

Як завжди, жінки могли познайомитися одна з одною; поспілкуватися у теплій атмосфері за чаєм та печивом; поділитися тим, як Бог оновлює нас у житті, та разом помолитися.

   
   
   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація