<<< Усі новини за 2016 рік

23 квітня
Зустріч клубу «Нові можливості»

23 квітня відбулась чергова зустріч клубу «Нові можливості». Цього разу було близько 70 учасників.

Розпочалось все незвично – на вулиці, перед приміщенням церкви «Фіміам». Спочатку було знайомство один з одним. Потім організатори розставили інвентар, поділили учасників на дві команди і провели естафету. Сонце і свіже повітря дало сил для продовження різних ігор вже в приміщенні церкви.

   
   

Бажаючі могли пограти в теніс, бочію, боулінг, волейбол. Дехто просто насолоджувався спілкуванням, адже зустрічі клубу відбуваються не так часто, як би цього хотілось багатьом. Тому кожна з них проходить жваво і весело.

   
   
   

Після спортивної частини усіх запросили за столи, де вже чекала смачна їжа. Потім плавно почалась духовна частина. Молода сім?я, яка задіяна в служінні неповносправним людям, заспівала декілька пісень і цим прославила Ісуса Христа.

   
   
   
   

На зустрічі було багато нових людей. Одним з гостей був Валерій Вихор – трьохразовий інтерконтинентальний чемпіон з боксу у важкій вазі. Валерій поділився своєю цікавою історією життя. Будучи молодим, він займався боксом, і отримував багато перемог. Але справжню перемогу Валерій отримав, коли Ісус Христос увійшов в його життя. Зараз Валерій живе для слави Божої.

   
   

Пастор церкви «Фіміам», Олександр Ткачук, розказав присутнім на основі Слова Божого, що таке Пасха. А нею є Ісус Христос. Він – основа християнської віри, підґрунтя надії на вічне життя з Богом. Всі присутні могли задуматись над тим, чи готові до зустрічі з Богом і що для кожного особисто є смерть і воскресіння Ісуса Христа.

   

На останок зустрічі всі спілкуватись і фотографувались.

   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація