<<< Усі новини за 2016 рік

22 травня
Свято Останнього дзвоника у «Смайлику»

22 травня у дитячому християнському клубі «Смайлик» було свято Останнього дзвоника. Щоб створити незабутнє враження у дітей в цей день, його організацію ми почали задовго до свята, взнавши в діток, що їм найбільше подобалось у клубі. Були різні відповіді, але найбільше вони любили співати, слухати розповіді про нашого Господа та отримувати подарунки. Тому ми і вирішили підстроїтись під їхні інтереси і разом з ними поспівати християнських пісень, цим прославляючи нашого великого Бога; розповісти їм цікаву біблійну історію, щоб збагатити всіх духовно і, звичайно, були сюрпризи.

Всі дітей клубу поділили на три вікові групи, і в кожній з них була своя різноманітна програма. Діти мали можливість сфотографуватись і весело провести час у своїх кімнатах, де їх чекали цікаві ігри та пригощення.

Наймолодша група зібралась у їдальні. Там малята із захопленням слухали історію про неслухняне страусенятко, відгадували біблійні загадки, насолоджувались смаколиками, а в кінці кожен із них отримав подарунок.

Середня група слухала історію у малюнках про двох братиків та викладала з фруктів смачні композиції, якими потім і поласувала.

Старша ж група, яка випускалась цього року з клубу, отримала диплом про закінчення ХК «Смайлик» та віньєтку на пам’ять і була офіційно запрошена до підліткового клубу «Скеля». Ці діти слухали настанову від пастора Олександра Ткачука, а своїм свідоцтвом про життя з ними поділився Дмитро Сковорода. В кінці зустрічі діти пригощалися гамбургерами та грали захоплюючу гру «Квест».

Всі діти були раді святу Останнього дзвоника, оскільки мали змогу весело і корисно провести свій час у християнській спільності!

   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація