<<< Усі новини за 2016 рік

27 травня
Свято Останнього дзвоника в школі «Скарбниця мудрості»

27 травня в школі «Скарбниця мудрості» відбулось свято Останнього дзвоника. Учні, вчителі, вихователі, батьки та присутні гості були сповнені радості та хвилювання. Раділи, що закінчився навчальний рік, і попереду літні канікули. А хвилювались, бо четвертокласники закінчили початкову школу і переходять у середню ланку.

   
   
   
   

Свято було розпочато з вшанування хвилиною мовчання загиблих в зоні бойових дій. Життя – це найдорожче, що є у людини. Проте, не зважаючи на це, серед нас є герої, які готові пожертвувати цим найціннішим заради своєї Батьківщини. На сьогодні вже багато хлопців довело свою любов та відданість саме таким чином. Їх подвиг – це приклад великого героїзму, який ніколи не вмре, завжди буде жевріти в наших серцях.

   

Шкільне життя сповнене цікавого та незвичайного. Що ж запам’яталося учням впродовж року, ми могли почути з їхніх уст. «В школі я добре навчалася. Знайшла друзів. У мене чудова вчителька», – відповіла Соломія (1-й клас). «В школі добрі вчителі та мої однокласники. Я щаслива, що навчаюся саме тут. Хай Бог Вас усіх благословить», – сказала Аріна (3-й клас). «Школа мені дала знання, добрих та вірних друзів» , – так висловився Михайлик (4-й клас).

   

Легко навчатися учням, які оточені любов’ю та турботою вчителів, однокласників. По-особливому це відчула на собі Софійка Романюк, учениця 4-го класу. «Які хвилювання, були у тебе, Софійко, перед школою?», – запитала ведуча. «Я переживала, про те, як однокласники мене приймуть. Адже я…», – сказала Софійка. «На візку», – продовжила ведуча, – «Чи зникли хвилювання за цих чотири роки?». «Так. Я щаслива, що навчаюся в нашій школі», – відповіла дівчинка. І це велике благословення для діток з особливими потребами бути серед однолітків, друзів. Це кроки до адаптації у суспільстві.

   

Здібні, талановиті, обдаровані… Кожна людина має дані їй Богом дари. За останній рік учні показали відмінні результати у навчанні і були нагороджені Похвальними листами. Також, підвівши підсумки 2015-2016 н. р., були відзначені учні, які мали гарні спортивні досягнення не лише в рамках школи й класу, але й у межах міста, області, України і навіть Європи та світу.

   

Важко сказати, для кого це більше свято — для учнів чи вчителів. Що важче — навчатися чи навчити? Мабуть, і те, й інше потребує немалих душевних сил і прагнення до знань. Але професія вчителя потребує ще одного вийняткового вміння — відчути кожного учня. Кожен учитель дорогий випускникам по-своєму, але, мабуть, ріднішої за першу вчительку немає. Зі словом привітання виступила вчитель 4-го класу – Ольга Євгенівна Черняк. На обличчі були сльози радості та водночас і смутку, бо прощалася зі своїми випускниками.

   
   
   
   

Слова настанови та привітання сказав також директор школи Сергій Олександрович Гопанчук. А на закінчення свята з молитвою благословення та побажанням для усіх присутніх виступив пастор церкви «Фіміам» Павло Григорович Миронюк, підкресливши, що для побожного життя ми усе маємо, залишилося цим користуватися.

   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація