<<< Усі новини за 2016 рік

24-30 червня
Ретріт для дітей 8-10 років

Чи можна здійснити подорож багатьма віддаленими країнами лише за 6 днів? Напевно, ні. Та у дитячому ретріті можливо все!

24-30 червня відбувався дитячий виїзний відпочинок «Орел і решка» у «Ретріт-центрі», що знаходиться у мальовничому с.Заозерне Любомльського району Волинської області.


   

Почали свою мандрівку, звичайно, з України. Радо зустріла вона дітей хлібом-сіллю, українськими піснями та.... Сорочинським ярмарком. Діти отримали цікаві завдання: ліпили вареники, танцювали гопака, їли сало, перетягували канат, билися подушками, вишивали хрестиком...Одним словом, справжній ярмарок!

Та довго не затримувалися на місці, бо попереду ще було багато цікавого.

Подорож продовжилася – і ось ми у США, потім у Китаї, Великобританії, Індії... Небесному Єрусалимі (звичайно, такої країни на карті не існує, але кожен хотів би туди потрапити).

Кожного дня весела зарядка, смачні національні страви, цікаві та практичні біблійні уроки, захоплюючі загальнотабірні ігри, «голосисті» уроки співу, творчі та спортивні студії, вечірні програми та вогнище...

Радіємо, що діти читали Біблію, молилися і найголовніше – розуміли, що найкраще у житті подорожувати з Прекрасним Гідом – Ісусом Христом.

Час минав швидко... Їхати додому хотілося все менше і менше...Тому чекатимемо наступного ретріту все більше і більше...

   
   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація