<<< Усі новини за 2016 рік

20-25 липня
Сімейний ретріт для діток з інвалідностями «Joy»

Кожен з нас у пошуках того, що може наповнити серце радістю. Часто такі пошуки завершуються розчаруванням, болем та смутком замість бажаного спокою. У християнському сімейному ретріті «Joy», що тривав з 20-25 липня 2016 року в «Ретріт-центрі» діти і їх батьки почули про джерело радості, якої потребує кожен з нас. Невимушена атмосфера, практична любов команди та повна віддача своїх сил для догляду діток з особливими потребами відкривали серця батьків і викликали багато щасливих посмішок на їхніх обличчях.

   
   
   

Величезним благословінням стала присутність волонтерів з інших церков, а також наших друзів зі США від місії «Joni and Friends», які поділилися цінною інформацією та своїм досвідом роботи з дітьми, у яких різна інвалідність. Пожертвувавши власним часом, наші друзі служили з повного серця в ретріті «Joy» та вкладали зерно надії у стомлені душі людей.

   
   

Особливим часом для дітей і батьків був день, коли вони насолоджувалися відпочинком біля озера. Плавання на човнах, купання в озері, ігри та просто відпочинок для багатьох було невимовним щастям.

   
   
   

Розпорядок був простим і водночас насиченим. Кожен день була зарядка, смачна їжа, час цікавих біблійних занять у групах для діток та окремо для батьків. У вільний час діти під наглядом турботливих волонтерів купалися в басейні, хто мав змогу скакав на батуті та катався на роликах. Ранкове та вечірнє прославлення супроводжувалося радісними дитячими піснями з рухами, молитвами діток і, звісно ж, конкурсами та подарунками, яких щоразу з нетерпінням чекали діти.

   
   
   
   
   
   
   
   

П’ять груп дітей та чотири групи батьків дивували своєю винахідливістю під час представлення своїх команд, кожна з яких мала свою назву та девіз. Також під вибухи сміху пройшло комедійне шоу, завданням якого було з набору запропонованих слів і фонограм певного стилю музики скласти пісню спільно зі своєю командою. До завдання усі підійшли творчо і залишили особливі й незабутні емоції та враження.

   
   
   
   

Щороку відгуки діток та їхніх батьків – особливі та щирі. Деякі слова, які випало чути просто торкають до глибини душі і викликають сльози радості. Так, до прикладу, одна дівчинка хвора на дитячий церебральний параліч сказала, що стрибати на батуті для неї – диво. Вона сміялася і повторювала: «Мама, це – диво! Я ще ніколи не стрибала на батуті!»

   
   
   
   
   

Щороку відгуки діток та їхніх батьків – особливі та щирі. Деякі слова, які випало чути просто торкають до глибини душі і викликають сльози радості. Так, до прикладу, одна дівчинка хвора на дитячий церебральний параліч сказала, що стрибати на батуті для неї – диво. Вона сміялася і повторювала: «Мама, це – диво! Я ще ніколи не стрибала на батуті!»

Деякі діти вперше в житті плавали у човнах. Батьки щиро раділи тим, що вони змогли сповна відпочити як фізично, так і духовно. Нові, комфортні умови проживання та турбота до їхніх дітей з боку команди волонтерів стали справжнім благословінням.

   

Хлопчик з аутизмом на одному з біблійних занять, коли запитали, що таке сім’я, відповів, що сім’я – це любов. Близько 130 людей протягом шести днів стали однією сім’єю, де люблять, співпереживають, допомагають практично, разом плачуть і радіють. Де добрі слова перетворюються у добрі діла. Де усмішка – від серця. Де кожне слово має зміст. Де Божа любов огортає і зігріває. Де біль і смуток перетворюється в радість. Цю радість може дати тільки Бог. Він – джерело радості, яку ніхто і ніколи не відбере. «…бо радість у Господі це ваша сила!» (Неємії 8:10).

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація