<<< Усі новини за 2016 рік

1 вересня
Свято першого дзвоника у «Скарбниці мудрості»

Ось і закінчилося ще одне сповнене веселощів та радості літо. Барвиста осінь зустріла нас важливим, урочистим, незабутнім святом – святом першого дзвоника. Першого вересня і школа «Скарбниця мудрості» прийняла в свої обійми школярів. Схвильовані та радісні учні, вчителі й батьки розпочали нову сторінку в книзі шкільного життя.

   
   
   
   

Для всіх присутніх слова настанови та побажання сказав пастор церкви «Фіміам» Павло Григорович Миронюк: «Хлопчик віддав Ісусу дві рибини та п’ять хлібів. І Бог примножив, нагодувавши 5000 людей. Хай Бог дарує нам віри та довіри Йому. Господь і сьогодні робить неможливе можливим».

   

1 вересня – це свято зустрічі зі школою, вчителями, однокласниками. Але є учні, для яких цей день не просто свято, а свято величне. Це наші першокласники – красиві, радісні, схвильовані. Вони вперше переступили поріг нашої школи в ролі учнів. Підготувавшись до свята, наші малі школярики розповідали вірші. Серця батьків та вчителів були наповнені радістю. Звісно ж були і хвилювання: Як буде навчатися моя дитина? Чи знайде вона друзів? А чи любитиме мою дитину перша вчителька? І ще багато «чому» та «як». Отож в добру путь! Знання – це скарб, а вміння вчитись – шлях до нього. Хай Бог нам допоможе в цьому.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація