<<< Усі новини за 2016 рік

4 вересня
Дитяча зустріч

Спогади про літній ретріт «Орел і Решка» залишилися в пам’яті дітей та служителів. Це був час нових знайомств з лідерами й однолітками. Як там було? «Супер!» Таку відповідь дасть чи не кожна дитина та служитель, які були учасниками цього ретріту. Залишилися приємні враження та велике бажання наступного літа знову ж відпочивати разом.

Та щоб не чекати так довго, команда дитячого служіння організувала зустріч «І знову разом!» для тих, хто відпочивав у дитячому ретріті «Орел і Решка». 4 вересня о 16 годині в приміщенні церкви «Фіміам» діти мали змогу знову поринути у відпочинкову атмосферу.

   
   

На початку зустрічі всі присутні – діти, лідери, батьки – мали чудову нагоду поспілкуватися та поділитися новинами зі свого життя. А згодом був спів пісень. Звісно, як же без нашого дитячого гімну «Лише з Ісусом я зумію перешкоди пройти». І як на відпочинку була перекличка груп: «Гавайські Леї!» «Гетьмани!» «Китайчата!», «Джанаганамана!» «Глорія!» «Азалія!» «Стерлінги!» «Джентельмени удачі!» та ін.

   
   

Однією із родзинок ретріту є загальна велика гра. І в усіх присутніх була чудова нагода зіграти у гру «Збиралочка». Радість та захоплення переповнювали дітей. Як завжди, усі хочуть перемоги. Так було і цього разу. На всіх переможців у кінці зустрічі чекав солоденький приз.

   

І одна із головних частин дитячого табору – це біблійні заняття. Всі присутні об’єдналися в групи і слухали настанови для повсякденного життя. А саме: що матиме людина, як читатиме і виконуватиме Слова Божі. Адже Біблія – це Писання, що «корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності». ( 2 Тимофія 3:16).

   
   

В кінці зустрічі Вікторія Гаврук, відповідальна за дитяче служіння в церкві «Фіміам», запросила всіх присутніх дітей на першу святкову зустріч у новому навчальному році у дитячий християнський клуб «Смайлик».

Після цікавої, захоплюючої зустрічі батьки та діти дякували за приємно проведений час. Отож, наша праця не надаремне. Ми сіємо Слово Боже, а Господь зрощує посіяне. Хай Бог благословить кожну дитину, яка відпочивала разом з нами, та її батьків. А також дарує Свої благословіння і для всіх служителів.Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація