<<< Усі новини за 2016 рік

3 жовтня
Гірка розлука

У неділю ввечері, 2 жовтня, на межі вулиць Данила Галицького та Гнідавської, біля мосту через річку Стир, трапилася ДТП за участю легковика та маршрутного таксі № 11. У результаті несумісних з життям травм водій «BMW» Івашко Сергій помер у лікарні. Понад десять людей, пасажирів маршрутного таксі, з різними травмами доправлені до лікарень нашого міста.

Висловлюємо щирі співчуття дружині, діткам, батькам, родині та друзям загиблого. А також ми молимося, щоб всі інші постраждалі учасники ДТП, дорослі та діти, одужали і не мали жодних ускладнень та наслідків від отриманих травм!

Для церкви «Фіміам» смерть нашого брата по вірі є великою втратою. Ми сумуємо з цього приводу! Але живемо надією і вірою у благодать Ісуса Христа, яка спасає кожного, хто вірує в Господа!

Нам прикро, що цей трагічний випадок стався за участю нашого члена церкви, який був доброю людиною, допомагав знедоленим і людям з інвалідністю, був щирим у пожертвах та відгукувався на потреби людей. Проте, ця трагедія ще раз показує, що всі ми рівні перед Богом і Його Законом і, в той же час, що всі ми повинні дотримуватись законів у суспільстві та не порушувати правила дорожнього руху і поважати всіх його учасників правильним поводженням на дорозі!!! А також, кожна людина на землі має бути готовою кожної хвилини до зустрічі з Богом!

Траурне богослужіння відбудеться 3 жовтня, о 19.30 у приміщенні церкви «Дім Євангелія», що по вул. Караїмська, 16 а, похорон – 4 жовтня об 11 годині.

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація