<<< Усі новини за 2016 рік

15 жовтня
Зустріч студії «Творчість»

15 жовтня ми знову мали зустріч з нашими друзями. Разом, переглядаючи фото, ми заспівали декілька улюблених пісень, вивчених у таборі. Після чого музичними творами нас порадували наші гості.

   
   
   
   

Важлива складова таких зустрічей – біблійні уроки. Для діток – це цікаве, активне пізнання Бога. Для підлітків – курси, які дозволяють занурюватись у глибини біблійних істин. А також є окремі уроки для батьків, де вони взнають про величезну любов Господа.

   
   
   

Далі були студії: «Апетит», де виготовляли солодкі ріжки з сирною начинкою; гурток «Сильні руки» – там робили цікавинку – підсвітку для води, що ллється з крану; і творчість, де з цупкої тканини вирізали листочки та пташечок і склеювали їх в прекрасні композиції. Всі були задоволені своїми виробами!

   
   
   
   
   

Ігри з м’ячами заставили нас бігати, але це нам сподобалось! .А потім всіх пригощали смачненькою піцою і чаєм, що сподобалось не менше. На закінчення ми привітали нашу Іванку з Днем народження, заспівавши пісню «Happy birthday to you». З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!

   
   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація