<<< Усі новини за 2016 рік

9 листопада
Молодіжна членська зустріч

9 листопада в церкві «Фіміам» відбулася молодіжна членська зустріч, на яку зібралось близько 70 молодих людей. Спочатку всі зігрілись теплим чаєм, що у холодну мокру погоду не було зайвим. Тоді ведучий Юрій Курочкін представив нову команду молодіжного служіння «51 Паралель», кожен член якої розповів трішки про себе і про ту ланку, за яку буде відповідати. Присутнім був розданий календар подій, запланованих на кінець 2016-2017 рік, щоб могли приєднуватись самі й запрошувати своїх друзів.

   
   

Далі пастор Павло Григорович Миронюк представив молоді проект «R 500», наголошуючи на важливості участі в ньому, бо лише духовна реформація країни може привести її до процвітання.

Потім Назарій Грициєнко поділився своїми роздумами над 30-м розділом 1 книги Самуїлової: «Всі ми служимо в міру своїх сил і можливостей, і всі члени в тілі цінні, не залежно від того, яку функцію виконують. Участь кожного важлива.»

   

Завдяки молодіжному гурту «Прославлення» ми мали можливість заспівати кілька пісень на славу Божу. Це був дійсно гарний час, проведений у християнській спільності.

   
   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація