<<< Усі новини за 2016 рік

19 листопада
ТОП-рейтинг насамперед у Божих очах

18 листопада 2016 р. в інтернет-виданні Волинь 24 розмістили статтю "ТОП -10 найбагатших церков Волині". Щиро вдячні журналісту Людмилі Яворській за інтерес і пильність до життя християнських церков. Це заохочує керівництво всіх релігійних громад як до роз'яснень, так і до ведення прозорої фінансової діяльності. Так як церква "Фіміам" також зайняла певне місце у цьому відносному рейтингу, повідомляємо редакцію Волинь 24 і всіх, хто зацікавився цим матеріалом, про наступне:

   
  • християни, що належать до громади Церкви євангельських християн-баптистів, свідомо, добровільно та щедро жертвують і приносять свої десятини, щоб підтримати своє спільне церковне служіння Богу і людям. Адже церквою "Фіміам" упродовж року звершується великий обсяг соціальної, громадської, благодійної та релігійної духовної праці. Наприклад, у цьому році церква прийняла до реабілітаційного центру для залежних майже 50 людей на стаціонарне перебування впродовж дев'яти місяців реабілітаціі; охоплено служінням реабілітаційного комплексу "Агапе" для неповносправних близько 300 людей, яким надано різнобічну допомогу; проведено п'ятнадцять ретрітів для дітей, підлітків, молоді, сімей, неповносправних, чоловіків та жінок, а також для сімей поранених бійців АТО; ми охоплюємо понад 500 дітей нашим регулярним служінням дітям; церква підтримує своїми пожертвами єдину в області приватну загальноосвітню школу I-III ступенів "Скарбниця мудрості"; за рік до нас за допомогою звертається близько 200 осіб без постійного місця проживання; звісно ж, чимало коштів, у різноманітний спосіб, вкладається у церковні богослужби, оплату праці працівників громади, надаються пожертви для місійної діяльності місіонерів у різних місцях світу та виділяються кошти, як справа милосердя, для багатьох лучан. Звичайно, це далеко не весь перелік того, на що церква використовує зібрані кошти. - Рейтинг, наведений виданням Волинь 24, насправді не може бути цілком об'єктивним щодо церкви, в тому сенсі, що християни, окрім каси, чимало жертвують людям, які мають у цьому потребу, і матеріально підтримують кожну справу, яка чиниться в ім'я Ісуса Христа!
  • Слово Боже навчає нас так: «Наказуй багатим за віку теперішнього, щоб не неслися високо, і щоб надії не клали на багатство непевне, а на Бога Живого, що щедро дає нам усе на спожиток, щоб робили добро, багатилися в добрих ділах, були щедрі та пильні, щоб збирали собі скарб, як добру основу в майбутньому, щоб прийняти правдиве життя.» (1-е Тимофiю? ?6:17-19)?. Даний заклик святого апостола Павла стосується не тільки багатих людей його часу. Адже зараз більшість із нас володіє чималими достатками у порівнянні з людьми тих часів. Тому для церкви "Фіміам" важливо мати високий топ-рейтинг насамперед у Божих очах, а також добре ім'я і серед людей. Своїм служінням людям ми хочемо здобувати нагороду не від людей, а від Господа!

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація