<<< Усі новини за 2016 рік

5-9 грудня
Сесія на курсі «Життєва місія»

З 5 по 9 грудня в ретріт-центрі відбулась третя навчальна сесія біблійної школи «Антіохія» на курсі «Життєва місія». Це трирічний курс, по дві сесії на рік, направлений на молодих людей, які мають бажання служити Господу, хочуть знайти своє покликання, свою життєву місію.

   
   
   
   

Близько 20 людей мали можливість пізнавати на цій сесії багато нових, практичних істин для свого життя. Було два предмети – богослів’я і євангелизм. По богослів’ю вивчали антропологію – вчення про людину, а також хамартіологію – вчення про гріх. У рамках євангелизму пастор Олександр Гребенюк мав прекрасну можливість передати свої знання, власний досвід, пояснюючи, для чого нам потрібно свідкувати людям про Христа і як найкраще це зробити.

   
   

Навчання – це завжди прекрасний час для спільності і роздумів над Божим Словом. Наступна сесія планується на початок квітня 2017 року. Будуть розглядатися такі предмети, як богослів’я, лідерство та служіння.

В квітні 2017 року команда БШ «Антіохія» планує зробити ще один набір на це навчання. Якщо ви берете активну участь у служінні, є членом церкви «Фіміам» більше, ніж 1,5-2 роки і маєте бажання зрозуміти своє покликання, отримати необхідні для вас знання, ми запрошуємо вас на це навчання.

   
   
   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація