<<< Усі новини за 2016 рік

17 грудня
Турнір із бадмінтону серед молоді

У суботу, 17 грудня, зустріч молодіжного клубу «51 паралель» відбувалась у спортивному залі приміщення церкви «Фіміам» не випадково – був турнір із бадмінтону серед молоді, у якому брало участь 10 команд.

   
   
   

Музичний фон складався з новорічних пісень, що створювало передсвяткову атмосферу. Чекаючи свою гру, учасники зустрічі могли вболівати за якусь з команд або ж могли насолоджуватись спілкуванням в кафе «Кориця», де всіх бажаючих гостинно пригощали гарячим чаєм, тістечками та печивом.

   
   
   
   

Молодь, яка брала участь у турнірі, за опитуванням, отримала море позитиву. Переможці та призери змагань були нагороджені подарунками.

   
   
   
   
   

Відгук Світлани Кондратюк:

«Друзі, сьогодні відбулася мега крута зустріч – змагання з бадмінтону і чаювання в «Кориці». Чудова атмосфера, новорічна музичка, гра була запальною – всі дуже старалися. Дякую всім, хто грав з нами))))). Від себе ще дякую молодіжній команді: все було на вищому рівні – підготовлений зал, музичний фон, гарячий час і ду-у-у-же смачні «Маскарпоне»))). Ви – молодці))). Дякую)».Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація